ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2017


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1938
ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ
ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗ 4, ΛΑΜΙΑ, Τ. Κ. 351 00, ΤΗΛ. & FAX 22310 26786



ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

             Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στις 08/10/2017 ο 5ος ΦΙΛΟΚΤΗΤΕΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ, στην Παύλιανη του νομού Φθιώτιδος. Οι συμμετοχές ήταν συνολικά 47 αθλητές-αθλήτριες (36 άνδρες και 11 γυναίκες). Ευχαριστούμε θερμά τους αγωνιζόμενους για την συμμετοχή τους, τους χορηγούς για την υποστήριξή τους και ιδιαίτερες ευχαριστίες στους εθελοντές, που με την παρουσία τους και την ουσιαστική βοήθειά τους συνέβαλλαν ώστε να πραγματοποιηθεί με μεγάλη επιτυχία ο αγώνας.





ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο ΕΠΩΝΥΝΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΦΥΛΟ ΚΑΤ. ΦΥΛΟΥ ΠΟΛΗ Αθλητικό σωματείο
1 1 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:15:32 Α 1 ΠΥΡΓΟΣ
2 8 ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:17:22 Α 2 ΛΙΒΑΔΕΙΑ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
3 12 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:18:20 Α 3 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Το.συ.ν Αμφίκλειας
4 9 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 01:21:17 Α 4 ΛΑΜΙΑ Τραχίνα α.ω.λ ανεξάρτητος
5 13 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:23:38 Α 5 ΠΑΤΡΑ
6 10 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:26:59 Α 6

7 18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:32:33 Α 7 ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α Κ Ο Λ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
8 11 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:35:46 Α 8 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
9 4 ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:38:56 Α 9 ΛΑΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 25 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:39:44 Α 10 ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ
11 6 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:40:10 Θ 1 ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Sky Women Running Team
12 32 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΚΗΣ 01:41:23 Α 11

13 43 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:42:07 Α 12 ΑΡΑΧΩΒΑ ΣΧΟΑ
14 41 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:42:14 Α 13 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Διόνυσος Αμφίκλεια
15 37 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:44:25 Α 14 ΑΘΗΝΑ URBAN TRAIL RUNNERS
16 44 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:47:32 Α 15 ΑΡΑΧΩΒΑ ΣΧΟΑΡΑΧΩΒΑΣ
17 46 ΤΣΙΚΝΑ ΧΑΡΑ 01:47:53 Θ 2

18 15 ΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:49:23 Α 16

19 29 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 01:50:00 Α 17 ΛΑΜΙΑ
20 40 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:50:03 Α 18 ΛΑΜΙΑ ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
21 26 ΖΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 01:50:22 Θ 3 ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ
22 14 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:50:35 Α 19 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Α.Σ.ΔΙΟΝΥΣΟΣ
23 35 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:51:19 Α 20

24 42 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 01:51:42 Θ 4 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
25 30 ΚΑΝΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:52:52 Α 21 ΛΑΜΙΑ ΑΩΛ
26 5 ΜΟΥΡΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:55:07 Α 22 ΛΑΜΙΑ SALUTE
27 39 ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:56:26 Α 23

28 7 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:56:27 Α 24 ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
29 3 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:57:55 Α 25 ΠΑΤΡΑ
30 31 ΦΟΡΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:00:11 Α 26 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας
31 16 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:01:35 Α 27

32 22 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:01:36 Α 28 ΛΑΡΙΣΑ
33 23 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:02:49 Α 29 ΛΑΡΙΣΑ
34 34 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:04:10 Α 30

35 21 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:06:13 Α 31 ΛΑΡΙΣΑ ΧΟΣ Σπαρμου
36 2 ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΘΑΛΙΑ 02:08:41 Θ 5 ΛΑΜΙΑ ΤΡΑΧΙΝΑ
37 27 ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 02:10:11 Θ 6 ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ
38 19 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 02:16:29 Θ 7 ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΑΚΟΛ
39 17 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:17:29 Α 32 ΛΙΒΑΔΕΙΑ
40 28 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ - ΜΑΡΙΑ 02:22:10 Θ 8 ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ
41 38 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 02:22:26 Α 33 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
42 36 ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ 02:23:03 Θ 9 ΑΘΗΝΑ
43 33 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:46:31 Α 34 ΔΟΜΟΚΟΣ Σ.Δ. Τρικάλων
44 45 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 02:55:00 Θ 10 ΛΑΜΙΑ YIOULIS RUNNING TEAM
45 24 ΣΠΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:00:00 Α 35 ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΡΗΞΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α.Σ
46 20 ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 03:06:55 Θ 11

~ 47 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΓΚΑΤ. Α ~ ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου